07. 03. 2014.

Čestitka povodom Međunarodnog dana žena

Povodom 8.marta, Međunarodnog dana žena, svim ženama Bosne i Hercegovine, upućujem iskrene čestitke uz želje da im svi dani u godini, a ne samo jedan, budu puni lijepih želja, osmijeha i pažnje.

Čestitkama se pridružuju i vijećnici na čelu sa predsjedavajućim Općinskog vijeća Općine Ključ.

                                                                                                                                                                                                                                                                      OPĆINSKI NAČELNIK OPĆINE KLJUČ

                                                                                                                                                                                                                                                                                      Nedžad Zukanović,s.r.

                                                                                                                                                    PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA  

Adem Crnalić,s.r.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]