Čestitka povodom pravoslavnog Božića

posted in: Arhiva | 0

Povodom 7. januara, pravoslavnog Božića, svim sugrađanima pravoslavne vjeroispovijesti,  u ime Općine Ključ i u svoje lično ime upućujem najiskrenije čestitke.

Želim  da vam Božić donese sreću i napredak, da ovaj veliki paznik provedete u dobrom zdravlju i raspoloženju u krugu svojih najbližih, te da radost ovog velikog praznika podijelite sa susjedima, prijateljima i svim ljudima dobre volje.

SRETAN BOŽIĆ!  

OPĆINSKI NAČELNIK; Nedžad Zukanović , prof.
 
Povodom 7. januara, pravoslavnog Božića svim građanima općine Ključ pravoslavne vjeroispovijesti u ime vijećnika Općinskog vijeća općine Ključ i u svoje lično ime upućujem najiskrenije čestitke  sa željom da ovaj veliki praznik provedete u miru, sreći i zadovoljstvu, u krugu svojih porodica i svojih najbližih.
 
SRETAN BOŽIĆ!
 
 PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA ; ADEM CRNALIĆ s.r.