SRETAN 1. MAJ PRAZNIK RADA

posted in: Arhiva | 0

POVODOM 1. MAJA, MEĐUNARODNOG PRAZNIKA RADA, U IME OPĆINE KLJUČ I U SVOJE LIČNO IME SVIM GRAĐANIMA OPĆINE KLJUČ UPUĆUJEM NAJISKRENIJE ČESTITKE. ISKRENO ŽELIM DA OVAJ PRAZNIK PROVEDETE U VEDROM RASPOLOŽENJU U KRUGU  PORODICE  I PRIJATELJA. TAKOĐER ŽELIM VAM MNOGO USPJEHA U ŽIVOTU I RADU UZ OBAVEZU DA SVI ZAJEDNO GRADIMO BOLJI KLJUČ U KOJEM ĆE SVAKI POJEDINAC IMATI JEDNAKE MOGUĆNOSTI DA DOSTOJNO ŽIVI OD SVOG POŠTENOG I PREDANOG RADA.

OPĆINSKI NAČELNIK

Nedžad Zukanović, prof.  

 

POVODOM 1. MAJA MEĐUNARODNOG PRAZNIKA RADA, SVIM GRAĐANIMA OPĆINE KLJUČ ISKRENE  ČESTITKE  UPUĆUJU VIJEĆNICI OPĆINSKOG VIJEĆA NA ČELU SA PREDSJEDAVAJUĆIM OPĆINSKOG VIJEĆA CRNALIĆ ADEMOM.
UVJEREN SAM DA ĆEMO MARLJIVIM RADOM I ZNANJEM PREVAZIĆI POSTOJEĆE TEŠKOĆE I POVEĆATI BROJ ZAPOSLENIH TE DA ĆE SVAKI NAREDNI 1.MAJ BITI BOLJI OD PRETHODNOG.
 
PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA
              CRNALIĆ ADEM