Izložbena postavka Muzeja Allahovog Poslanika a.s. „Upoznaj Poslanika Muhammeda s.a.v.s.“ svečano otvorena u Ključu

Danas je u prostorijama objekta Tekija – omladinski centar u Ključu svečano otvorena Izložbena postavka Muzeja Allahovog Poslanika a.s. „Upoznaj Poslanika Muhammeda s.a.v.s.“.

Izložbu je organizovao Medžlis IZ Ključ, u saradnji sa Udruženjem „Sultan Fatih“ Ključ, a pod pokroviteljstvom Ministarstva obrazovanja, nauke, kulture i sporta USK i Općine Ključ.

Općini Ključ i njenim građanima se ukazala izuzetna prilika da vide ovu jedinstvenu Izložbu koja je djelo tima na čelu sa doc. dr. Esmirom Halilovićem, inače profesorom Islamskog pedagoškog fakulteta u Zenici.

Naročit dojam ostavlja na posjetitelje virtualna stvarnost, pa oni koji nisu imali prilike da posjete sveti grad Meku mogu „prošetati“ njegovim ulicama i unutar džamija.

Sugerišemo svim sugrađanima da iskoriste priliku i posjete ovu jedinstvenu Izložbu.