Zvanična stranica Općine Ključ

Preko 250 gostiju okupilo se u četvrtak 16.3.2017. godine u Meeting Pointu u Sarajevu na predstavljanju nove Strategije saradnje Švicarske u Bosni i Hercegovini za period od 2017. do 2020 (http://bit.ly/2n38J7D). Švicarska nudi saradnju BiH pružanjem finansijske podrške u vrijednosti 74 miliona CHF i dijeljenjem znanja i stručnosti u oblastima u kojima Švicarska ima dokazano iskustvo.

Tokom naredne četiri godine Vlada Švicarske će usmjeriti svoje aktivnosti na deset tematskih oblasti: demokratska uprava, općinske usluge, pravosuđe, zdravstvo, ekonomski razvoj, zapošljavanje mladih, migracije, smanjenje rizika od katastrofa, rodna ravnopravnost, i kultura i razvoj.
Ambasadorica Švicarske u BiH Andrea Rauber Saxer, direktorica za saradnju Barbara Dätwyler Scheuer i ministrica za ljudska prava i izbjeglice BiH Semiha Borovac naglasile su važnost nastavka posvećenosti Švicarske dugotrajnom partnerstvu sa BiH. 
#SvicarskauBiH #AmbasadaSvicarskeuBiH

Arhiva vijesti

Pogledajte cijelu arhivu vijesti >>

 

Javni pozivi i informacije
Dokumenti i PDF fajlovi Općine
Servis 48 - Podrška građanima
Vodič kroz Ključ
Media Ključ Portal
BH Sport