Zvanična stranica Općine Ključ

    

 

 

Svim građanima katoličke i pravoslavne vjeroispovijesti u ime Jedinstvenog općinskog organa uprave Općine Ključ i u svoje lično ime upućujem iskrene čestitke u povodu najvećeg kršćanskog/hrišćanskog praznika Uskrsa i Vaskrsa koji ove godine kalendarski padaju na isti dan uz želju da praznik provedete u miru, toleranciji i razumijevanju u krugu svoje porodice, prijatelja i komšija.

OPĆINSKI NAČELNIK

Nedžad Zukanović, prof.

 

U ime vijećnika Općinskog vijeća Ključ i u svoje lično ime svim sugrađanima katoličke i pravoslavne vjeroispovijesti čestitam kršćanski / hrišćanski praznik Uskrs i Vaskrs sa željom da ovaj praznik provedete u dobrom zdravlju i vedrom raspoloženju.

 

PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA

Adem Crnolić

Arhiva vijesti

Pogledajte cijelu arhivu vijesti >>

 

Javni pozivi i informacije
Dokumenti i PDF fajlovi Općine
Servis 48 - Podrška građanima
Vodič kroz Ključ
Media Ključ Portal
BH Sport