29. 07. 2013.

Poziv za uključivanje u strateško planiranje

Općina Ključ je u suradnji sa Razvojnim programom ujedinjenih nacija UNDP pristupila izradi Strategije razvoja općine Ključ za period 2014-2024.godina.  Ovim putem Općina Ključ poziva sve predstavnike javnih institucija i preduzeća, te predstavnike udruženja, sportski, kulturnih , zdravstvenih i socijalnih ustanova, privatnih preduzeća i sve građane kao fizička lica da pošalju prijedlog projektne ideje koja bi se prema njihovom mišljenju trebala uvrstiti u pomenuti strateški razvojni dokument.  

Na ovaj način proces strateškog planiranja postaje javan i transparentan uz maksimalno uključivanje svih zainteresovanih strana. Obrazac projektnog prijedloga možete preuzeti OVDJE i potrebno je isti popuniti i poslati na e-mail strategija.opckljuc@gmail.com  najkasnije do petka 02.08.2013.godine.

Dokumenti

[carousel-horizontal-posts-content-slider]