28. 08. 2013.

Početak nove školske godine 02.09.2013.godine

Nova školska godina za sve učenike počinje u ponedjeljak 02.09.2013.godine. Raspored časova za novu školsku godinu, obavit će se u petak 30.08.2013.godine sa početkom u osam sati ujutro za sve učenike Osnovne škole Ključ. Prema riječima direktora Salke Karajlića, Osnovna škola Ključ spremno dočekuje novu školsku godinu, a ove godine za razliku do prethodne Osnovnu školu Ključ pohađaće jedno odjeljenje više, odnosno, ukupno 28 odjeljenja u predmetnoj i razrednoj nastavi, dok je u ovoj godini upisano 50 prvačića. 

I osnovne škole Velagići i Sanica spremno dočekuju novu školsku godinu. Ove godine Osnovnu školu Velagići pohađat će 282 učenika od čega će njih 28 po prvi put sjesti u školske klupe. Novu školsku godinu u Sanici pohađat će 230 učenika, od čega  15 prvačića. Osnovna škola Sanica u ponedjeljak u zgradi škole, omogućit će učenicima međusobnu razmjenu, kupovinu i prodaju polovnih knjiga , a koji vrijede i za ovu školsku godinu.
 
[carousel-horizontal-posts-content-slider]