02. 09. 2013.

Čestitka povodom početka nove školske godine

Povodom početka nove školske godine u ime Općine Ključ  i svoje lično svim učenicima upućujem iskrene čestitke uz želje da se uspješno nosite sa svim školskim obvezama, te se obogatite novim znanjima, iskustvom i prijateljstvima.Posebne čestitke upućujem za one najmlađe što će po prvi put sjesti u školske klupe, te im želim da im školski dani budu sretni, a polazak u školu bude početak lijepoga što će ispuniti njihovo djetinjstvo.

Prosvjetnim radnicima čija profesija je plemenita, ali u isto vrijeme i veoma odgovorna, uz početak nove školske godine, upućujem iskrene čestitke uvjeren da će te učiniti sve da školarcima, pred kojima je nova školska godina, škola bude mjesto učenja i radosti.Poštovani roditelji, i vama, koji ste svojoj djeci najvažniji uzor u životu, želim sretan početak nove školske godine. Vaša je uloga nezamjenjiva, jer samo u suradnji i međusobnom razumijevanju roditelja i prosvjetnih radnika, možemo doći do cilja kojem svi težimo: kvalitetnog odgoja i obrazovanja naše djece.

 
 
 
    Općinski načelnik 
Nedžad Zukanović, prof. 
 
 
[carousel-horizontal-posts-content-slider]