02. 09. 2013.

Obavijest o raspisanom Konkursu za dodjelu stipendija

Obavještavamo redovne studente da je Kantonalno ministarstvo za pitanja boraca i ratnih vojnih invalida  raspisalo Konkurs za dodjelu stipendija studentima boračkih kategorija sa stalnim prebivlištem na području Unsko-sanskog kantona i u općinama Prijedor, Bosanski Novi, Bosanska Dubica, Bosanska Gradiška i Bosanska Konstajnica u kontinuitetu najmanje godinu dana, u akademskoj 2012/2013.godini. 

Konkurs je objavljen u Sedmičnim novinama Unsko-sanske novine „ Krajina “ 30.08.2013.godine i ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja odnosno do 13.09.2013.godine. Tekst Konkursa za dodjelu stipendija može se pogledati na Oglasnoj ploči u zgradi općine Ključ, prostorijama Odjeljenja za boračku-invalidsku zaštitu općine Ključ i boračkih udruženja, a obrazac za prijavu na konkurs može se preuzeti u prostorijama Odjeljenja za boračku-invalidsku zaštitu općine Ključ. 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]