13. 09. 2013.

Čestitka povodom Dana oslobođenja

Čestitka povodom Dana oslobođenja općine Ključ 15. septembra 

"Svim građanima općine Ključ upućujemo iskrene čestitke u povodu obilježavanja 18-te godišnjice  oslobođenja općine Ključ koji se obilježava kao Dan Općine Ključ. Prilika je ovo i da čestitamo svim borcima Armije R BiH junačku i pravednu borbu u oslobađanju naše općine i naše domovine, te da odamo priznanje svima koji su ugradili svoje živote u slobodu naše općine.

OPĆINSKI NAČELNIK 

 Nedžad Zukanović, prof. 

 

Svim građanima općine Ključ u  ime vijećnika Općinskog vijeća i u svoje lično ime upućujem  iskrene čestitke povodom 18-te godišnjice oslobođenja općine Ključ.Na ovaj značajan datum, odajemo priznanje i zahvalnost svim borcima Armije Republike Bosne i Hercegovine , koji su po cijenu vlastitog života doprinjeli oslobođenju našeg grada, braneći slobodu, teritorijalnu cjelovitost i suverenost Bosne i Hercegovine.

Vjerujem da će ljudski potencijali, ekonomski kapaciteti i srčanost našeg kraja prevladati u nastojanjima da ojačamo  našu općinu i učinimo je mjestom ugodnog življenja za sve njene građane .
 
 
PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA  
        Fahrudin Ćemal 
 
[carousel-horizontal-posts-content-slider]