25. 12. 2013.

Čestitka povodom katoličkog Božića

Povodom 25. decembra, katoličkog Božića, svim građanima katoličke vjeroispovijesti u ime Općine Ključ i u svoje lično ime upućujem najiskrenije čestitke.Želim  da vam Božić donese sreću i napredak, da ovaj veliki blagdan provedete u dobrom zdravlju i raspoloženju u krugu svojih najbližih, te da radost ovog velikog blagdana podijelite sa susjedima, prijateljima i svim ljudima dobre volje.

ČESTIT BOŽIĆ!

Općinski načelnik ; Nedžad Zukanović, prof.

Povodom nastupajućih Božićnih blagdana svim građanima katoličke vjeroispovijesti u ime vijećnika Općinskog vijeća Općine Ključ i u svoje lično ime upućujem najiskrenije čestitke sa željom da blagdane provedete u miru, sreći i zadovoljstvu, u krugu svojih porodica i svojih najbližih.

ČESTIT BOŽIĆ!

Predsjedavajući Općinskog vijeća ; Fahrudin Ćemal dipl.ing

 

                                       

[carousel-horizontal-posts-content-slider]