31. 12. 2013.

Čestitka povodom Nove godine

Povodom nastupajuće Nove 2014.godine u ime Općine Ključ i u svoje lično ime svim građanima općine Ključa upućujem najiskrenije čestitke, sa željom da Novu 2014.godinu dočekate u dobrom zdravlju i veselju, sa svojim porodicama i prijateljima. Istovremeno izražavam nadu da će naredna 2014.godina donijeti više prosperiteta, razumijevanja  i tolerancije, na sreću i zadovoljstvo svih građana Ključa kao i cijele Bosne i Hercegovine.

 
Neka Vam je Sretna i uspješna  Nova 2014. godina !
 
                                  Općinski načelnik;   Nedžad Zukanović , prof.

 
Povodom nastupajuće Nove 2014. godine, svim građanima Ključa u ime vijećnika Općinskog vijeća  i u svoje lično ime, upućujem iskrene čestitke sa željom da naša ljudska prepoznatljivost bude zasnovana na dobrim međuljudskim odnosima, uvažavanju i saradnji. Vjerujem  da će nastupajuća  godina biti bolja i uspješnija za sve građane u našem gradu  kao i za zemlju u cjelini. 
 
Neka vas posluži dobro zdravlje, prati porodična sreća i neka vam se u 2014. godini ispune ambicije i  sve želje, kako vaše, tako i vaših najmilijih!
 

                                     Predsjedavajući  OV; Fahrudin Ćemal, dipl.ing  

 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]