13. 01. 2014.

Raspisan Javni oglas Federalnog ministarstva za raseljene osobe i izbjeglice

Dana 10.01.2014.godine  Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica raspisalo je Javni oglas za podnošenje prijava /zahtjeva/projekata za programe pomoći održivog povratka – izgradnja i sanacija infrastrukture i drugih objekata od značaja za širu društvenu zajednicu u mjestima povratka na prostor Federacije BiH i to: putne infrastrukture, vodovodne i kanalizacione infrastrukture, objekata vjerskog i sakralnog karaktera, objekata obrazovnog,sportskog i  kulturnog karaktera i ostali objekti od značaja za širu društvenu zajednicu.

Pravo učešća prijave na Javni oglas imaju organi vlasti, institucije i vjerske zajednice, te udruženja i asocijacije čije su programske aktivnosti usmjerene na proces povratka i njegovu održivost.Rok za prijavu je 20 dana od dana objavljivanja odnosno do 29.01.2014.godine .Sve detaljne informacije o Javnom oglasu  možete pogledati OVDJE

[carousel-horizontal-posts-content-slider]