23. 04. 2014.

Javni oglas za program pomoći proljetne/jesenje sadnje jagodičastog voća

Obavještavamo sve građane općine Ključ da je Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica raspisalo Javni oglas za podnošenje prijava/zahtjeva/projekata za program pomoći održivog povratka – jesenje / proljetne sadnje jagodičastog voća.
 Predmet javnog oglasa:
Prikupljanje prijava/zahtjeva/projekata fizičkih lica – povratnika, radi pružanja pomoći u realizaciji projekata podizanja i povećanja kapaciteta plantažnih zasada jagodičastog voća, kroz dodjelu sadnica jagodičastog voća (jagoda, malina, borovnica, kupina i aronija) za jesenju /proljetnu sadnju.
 Pravo učešća
Prijavu/zahtjev/projekt na Javni oglas mogu podnijeti:
– fizička lica – povratnici na području Federacije Bosne i Hercegovine i povratnici iz Federacije BiH u Republiku Srpsku i Brčko Distrikt BiH, koji zadovoljavaju osnovne uslove za implementaciju projekta- adekvatan zemljišni posjed minimalne površine 2000 m2.
Javni poziv je objavljen 18.03.2014. godine i ostaje otvoren 15 dana od dana objave. Kompletan tekst Javnog oglasa  i obrazac prijave možete pogledati OVDJE
[carousel-horizontal-posts-content-slider]