30. 04. 2014.

Čestitka povom 1.maja Međunarodnog praznika rada

Svim građanima općine Ključ , povodom 1. maja, Međunarodnog praznika rada, u ime Općine Ključ i u svoje lično ime  upućujemo najiskrenije čestitke. Iskreno želim da ovaj praznik provedete u vedrom  raspoloženju  u  krugu  porodice  i prijatelja. Također želim vam  mnogo uspjeha u životu i radu uz obavezu da svi zajedno gradimo bolji Ključ u kojem će svaki pojedinac imati jednake mogućnosti da dostojno živi od svog poštenog i predanog rada.  

OPĆINSKI NAČELNIK  Nedžad Zukanović, prof.

Povodom 1. maja Međunarodnog praznika rada, svim građanima općine Ključ iskrene  čestitke  upućuju vijećnici Općinskog vijeća na čelu sa Predsjedavajućim općinskog vijeća. Uvjeren sam da ćemo marljivim radom i znanjem prevazići postojeće teškoće i povećati broj zaposlenih te da će svaki naredni 1.maj biti bolji od prethodnog. 

 

PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA  Adem Crnalić 

 
[carousel-horizontal-posts-content-slider]