Javna rasprava o nacrtu Odluka iz domena komunalne djelatnosti

posted in: Arhiva | 0

Obavještajaju se građani općine Ključ da je u toku provođenje javne rasprave na Nacrt dvije  Odluke i to: Nacrt Odluke o odvodnji atmosferskih i drugih voda sa javnih površina i Nacrt Odluke o održavanju javnih zelenih površina. Primjedbe i sugestije mogu se dostaviti u pisanoj formi Službi za prostorno uređenje, stambeno-komunalne i imovinsko-pravne poslove,  najkasnije do 17.09.2015.godine putem i maila: sl.prostorno@gmail.com a Centralna javna rasprava po nacrtima odluka  bit će održana dana 17.09.2015.godine u 11 sati, u Sali Općinskog vijeća općine Ključ. 

Nacrt  Odluka može se pogledati  na Oglasnoj ploči općine Ključ, ulaz u šalter sali uz mogućnost evidentiranja pismenih primjedbi u posebnu knjigu evidencije o javnim raspravama, u prostorijama   mjesnih  zajednica  Ključ i Sanica i OVDJE OVDJE