KUD “Stari grad Ključ” održao V smotru horskih izvedbi

posted in: Arhiva | 0

dig

9.12.2017. godine u Ključu je održana V Smotra horskih izvedbi u organizaciji KUD-a “Stari grad Ključ”. Bila je ovo prilika da se sretnu stari prijatelji i da svojim pjevačkim umijećem zabave bar ono malo Ključana koji su prisustvovali sinošnjoj smotri. Pored organizatora i hora KUD-a “Stari grad Ključ” koji je otvorio ovogodišnju smotru, učešće su uzeli horovi KUD-a “Osman Džafić” iz Prijedora, gradski hor “Harmonija” i omladinski hor “Melody”  iz Sanskog Mosta, gradski hor “Bužim” te izvorna grupa KUD-a “Mira Lukač” iz Drvara.

Posebna gošća večeri je bila Emina Mistrić koja je svojom recitacijom o kulturi i kulturnom naslijeđu još jedanput oduševila sve prisutne u domu kulture.

Horovi iz Kaknja, Travnika i Gradačca su otkazali svoje gostovanje zbog loših vremenskih uslova.

Nakon završetka Smotre predstavnicima horskih grupa je uručen prigodan poklon od strane organizatora kako bi im ova smotra ostala u lijepom sjećanju.

Generalni sponzori V Smotre horova su Općinski načelnik, Nedžad Zukanović i Općina Ključ.

Ugodno druženje svih učesnika nastavljeno je u Restoranu “Ključ-kod Ramadana”.

dig

dig

dig

dig

sdr