Savjeti Mjesnih zajednica općine Ključ usvojili Odluke za Plan unapređenja uloga mjesnih zajednica u procesu donošenja odluka na lokalnom nivou

Obavještavamo građane općine Ključ i pripadajućih mjesnih zajednica da su Savjeti mjesnih zajednica usvojili Odluke Plana unapređenja mjesnih zajednica u procesu donošenja odluka na lokalnom nivou i pružanja javnih usluga građanima. Ove Odluke su usvojene u skladu sa planom implementacije projekta “Jačanje uloge mjesnih zajednica u BiH” projekta koji finansiraju Vlade Švedske i Švicarske, a provodi UNDP BiH. Planovi unapređenja su urađeni u saradnji sa CCI koji su angažovani kao konsultanti kroz navedeni projekt. Isti plan će doprinijeti radu mjesnih zajednica u komunikaciji sa građanima.