Biciklistički maraton Bihać-Srebrenica 2017.

posted in: Nekategorisano | 0

Fantek

Povodom tragedije stradanja nedužnih civila u Srebrenici, saosjećajući sa patnjom i bolom preživjelih, klub ekstremnih sportova “Limit” organizuje biciklistički maraton od Bihaća do Srebrenice po trinaesti put uz učešće biciklista i drugih klubova iz cijele BiH i zemalja okruženja. Na ovaj način odaje se počast žrtvama genocida sa parolom “Da se nikad ne zaboravi i ne ponovi”.

Učesnici maratona će u subotu 8.7.2017. u periodu između 13.00 i 14.00 sati praviti odmor na gradskoj plaži Alina luka. Domaćin, kao i prethodnih godina, biće Općina Ključ i restoran “Kula” koji će za sve učesnike prirediti ručak i osvježenje.

Učešće u maratonu uzeće i članovi rekreativno biciklističkog kluba “Fantek” iz Ključa.