Čestitka za Dan državnosti Bosne i Hercegovine

posted in: Arhiva, Dijaspora | 0

cestitka za dan drzavnostiPovodom 25. novembra Dana državnosti Bosne i Hercegovine u ime Jedinstvenog općinskog organa uprave općine Ključ i u svoje lično ime, upućujem iskrene čestitke svim sugrađanima kao i svim Bosancima i Hercegovcima u zemlji i inostranstvu.

Ponos na historijski kontinuitet i identitet naše države kao i bogatstvo različitosti obavezuje nas da poštujemo i čuvamo istinu o Odlukama ZAVNOBIH-a, o svojoj historiji, postojanju, o onima koji su izgubili svoje živote braneći ovu istinu, radi zajedničke nam budućnosti.

Svojim radom i zalaganjem trebamo doprinijeti jačanju međusobog uvažavanja, tolerancije i suživota različitih naroda, vjera i kultura, te jačanju države u kojoj će svi imati jednaka prava i mogućnosti.
U uvjerenju da ćemo zajedničkim radom istrajati na tom putu, čestitam Vam DAN DRŽAVNOSTI BiH.

OPĆINSKI NAČELNIK
Nedžad Zukanović, prof.

Čestitkama se pridružuju vijećnici Općinskog vijeća na čelu sa Predsjedavajućim Općinskog vijeća Crnalić Ademom.