Čestitka Općinskog načelnika i predsjedavajućeg OV-a povodom Ramazanskog Bajrama

posted in: Nekategorisano | 0

cestitka bajram nedzad 2

Povodom nastupajućeg Ramazanskog Bajrama, u ime Općine Ključ, Općinskog vijeća općine Ključ i u svoje lično ime svim vjernicima islamske vjeroispovjesti u zemlji i inozemstvu upućujem najiskrenije čestitke sa željom da ove mubarek dane dočekate u miru, zdravlju i berićetu sa svojim najmilijima.
Nakon Ramazana- mjeseca posta, molitve i odricanja želim Vam da u skladu sa principima svoje vjere u duhu bošnjačke tradicije i kulture dostojansveno proslavite Bajram.
Neka nam ovaj islamski praznik- Ramazanski Bajram ojača naše duhovne vrijednosti i porodične veze kao i međusobnu solidarnost.

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!

OPĆINSKI NAČELNIK
Nedžad Zukanović, prof.

Svim muslimanima u zemlji i inozemstvu upućujem najiskrenije čestitke povodom nastupajućeg velikog islamskog praznika Ramazanskog Bajrama.
Želim da ove mubarek dane dočekate u zdravlju i blagostanju sa svojom porodicom, rodbinom komšijama i prijateljima.
Neka nam ovaj praznik ojača nadu u bolju budućnost i da svi zajedno krenemo u njeno ostvarenje.

Bajram Šerif Mubarek Olsun!

PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA
ADEM CRNALIĆ