JAVNI POZIV za učešće u programu podrške projektima održivog povratka – Podrška razvoju start-up (početnog biznisa) povratnika

posted in: Arhiva, Dijaspora | 0

Javni poziv

 

Služba za razvoj, privredu i zajedničke poslove obavještava sve obrtnike/samostalne preduzetnike i poljoprivrednike koji su registorvani u posljednjih 18 mjeseci, da je Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica objavilo novi  JAVNI POZIV za učešće u programu podrške projektima održivog povratka – Podrška razvoju start-up (početnog biznisa) povratnika.

Kompletan tekst Javnog poziva možete preuzeti na sljedećem linku:

JAVNI POZIV StartUp 2018

Prijavni obrazac i Finansijski plan ulaganja u investiciju također možete preuzeti na linkovima ispod:

Finansijski plan ulaganja u investiciju(2) Prijavni_obrazac startUp

Za više informacije možete posjetiti i web stranicu ministarstva: http://www.fmroi.gov.ba