Maturanti MSŠ „ prof. Omer Filipović“ posjetili Fakultet zdravstvenih studija u Bihaću

posted in: Arhiva | 0

1

U okviru promocije Fakulteta zdravstvenih studija Univerziteta u Bihaću, danas su boravili učenici – maturanti srednjih škola iz Ključa: Gimnazija, Ekonomska i Drvno tehnička škola. Istima je prezentiran rad Fakulteta sa moderno opremljenim učionicama, amfiteatrom, bibliotekom i kabinetima zdravstvene njege te laboratorije za hemiju i biologiju/mikrobiologiju. Cilj ove posjete je pomoći maturantima u odabiru fakulteta. Organizator ove stručne ekskurzije je bio Općinski vijećnik Emir Bečić koji je diplomirao na ovom fakultetu. Bečić se zahvaljuje načelniku općine Ključ Nedžadu Zukanoviću koji je platio sve troškove za ovu ekskurziju, također se zahvaljuje na saradnji direktorici Indiri Vučkić Zukanović kao i profesoru Suadu Karatu koji su pomogli u organizaciji posjete fakultetu.

 

9

 

5

6

10

3

11