Skup podrške za generala Atifa Dudakovića: Dođite i budite jedinstveni kao u ratnom periodu

posted in: Arhiva | 0

Svjedoci smo jučerašnjeg političkog hapšenja našeg legendarnog generala Atifa Dudakovića koje nijednog pravog patriotu ove zemlje ne može ostaviti ravnodušnim pa vas zato pozivamo na skup podrške našem generalu i ostalim uhapšenim u jučerašnjoj akciji SIPA-e.

 

Atif

Uhapšen je general 5. Korpusa Armije RBIH i još dosta njegovih saboraca.

Uhapšeni su jer nisu dozvoliti da Bihać postane Srebrenica, nego su se časno i pošteno branili i odbranili od četničkog agresora i domaćeg izdajnika i osuđenog ratnog zločinca Fikreta Abdića.

Nakon jučerašnjeg, očito dobro izrežiranog hapšenja, pozivamo sve građane Unsko-sanskog kantona, ali i cijele Bosne i Hercegovine, koji vole svoju zemlju i koji znaju šta je sve general Atif Dudaković sa svojim saborcima uradio za ovaj kraj, da dođu na SKUP PODRŠKE i svojim prisustvom pokažu cijelom svijetu da iza časne i poštene borbe 5. Korpusa stoje svi građani oslobođene Bosne i Hercegovine.

Skup podrške će se održati u Bihaću u ponedeljak 30.04.2018. godine sa početkom u 12:00 sati.

GRADSKI TRG BIHAĆ – 12h – SKUP PODRŠKE GENERALU DUDAKOVIĆU I OSTALIM UHAPŠENIH