Održana promocija knjige “Pogledi na domovinu” autora Safeta Derviševića

Povodom obilježavanja 15, septembra, Dana oslobođenja općine Ključ, danas je u Ključu sa početkom u 14,00 h u organizaciji Medžlisa Islamske zajednice Ključ upriličena promocija knjige autora Dervišević Safeta iz Žepča.

Promotori knjige „Pogledi na domovinu“ bili su prof.dr. Refik Ćatić i prof.dr. Mujo Begić.

Kroz čitavo djelo autor podvlači kako su njegovu domovinu, njegovu državu, njegovu zemlju, njegov narod, mahnito, drsko, neotesano i bez trunske savjesti ili odgovornosti  iskorištavali.

Autor knjige je najveći dio sadržaja posvetio upravo onima koji su iskorištavali domovinu, koji je negiraju, koji je smatraju nepostojećom, neodrživom, koji negiraju njeno postojanje kao države.

Ispred Jedinstvenog općinskog organa uprave općine Ključ obratio se savjetnik načelnika gospodin Amir Hadžić te prisutnima čestitao Dan oslodođenja općine Ključ.