Posjeta delegacije Općine Ključ Šehidskom mezarju u Travniku

Općinski načelnik, Nedžad Zukanović je danas posjetio Travnik i Šehidsko mezarje u Travniku gdje je u ime delegacije Općine Ključ položio cvijeće na Šehidskom mezarju povodom drugog dana Bajrama koji se obilježava kao Dan šehida. Zajedno s načelnikom Zukanovićem cvijeće su položili Anel Čarkić i Nezudin Krantić.

Ovu priliku načelnik Zukanović je iskoristio da posjeti Fadila Halilovića koji je stopostotni invalid, našeg Ključanina koji je bio pripadnik 17 Viteške krajiške brdske brigade.

Drugi dan Bajrama obilježava se kao Dan šehida. Delegacije Općine Ključ danas su na području naše općine posjetili Šehidska mezarja i tom prilikom odali počast najvećim sinovima naše domovine Bosne i Hercegovine.