USAID Diaspora Invest objavljuje javni poziv za dodjelu bespovratnih (grant) sredstava

posted in: Arhiva, Javni pozivi | 0

Projekat će osigurati grant sredstva za mala i srednja preduzeća koja su u procesu osnivanja ili su osnovana u posljednje tri godine (datum registracije nakon 27.2.2017.) te koja imaju dokazivu poslovnu vezu sa ili su u (su)vlasništvu člana/ice bosanskohercegovačke dijaspore.

Grant podrška se fokusira na sektore poljoprivrede, energetike, turizma, metaloprerađivačog sektora, drvnoprerađivačkog sektora i druge proizvodno-prerađivačke sektore, kao i informacijske i komunikacijske tehnologije (IKT).

Javni poziv za aplikacije će biti otvoren u periodu od 27.2.2020. do 31.3.2020. godine.

Javni poziv za aplikacije će biti otvoren u periodu od 27.02.2020. do 01.04.2020. godine. Online aplikaciji možete pristupiti na www.grant.diasporainvest.ba ili online aplikaciji možete pristupiti na OVOJ STRANICI