Obavijest za poljoprivredne proizvođače s područja općine Ključ

posted in: Arhiva | 0

Služba za finansije, trezor i privredu općine Ključ obavještava poljoprivredne proizvođače sa područja općine Ključ da će dana 20.04.2015.godine (ponedjeljak) u Sali Općinskog vijeća općine Ključ sa početkom u 1200 sati  ZZ „Agrisan“ Sanski Most i Zadruga Agrodar iz Cazina održati prezentaciju za uspostavljanje kooperantskih odnosa za proizvodnju i isporuku industrijskih krastavaca kornišona. 

Za sve one koji uđu u proces proizvodnje obezbjeđen je sadni materijal , tehnička podrška, edukacija i savjetodavne usluge. Zagarantovan je otkup svih proizvedenih količina. Pozivamo sve zainteresovane da neizostavno prisustvuju  prezentaciji  na kojoj će predstavnici Zadruga iznijeti sve detalje vezane za pokretanje proizvodnje i korake koji dalje slijede.

Služba za finansije, trezor i privredu