OŠ “Sanica” Svečano obilježila Dan škole

Osnovana škola „Sanica“ u petak je  obilježila Dan škole. Svečanosti su prisustvovali, pored velikog broja roditelja i djece, predstavnici javnog i političkog života općine, te direktori osnovnih škola Ključa, Velagića i Mješovite srednje škole Ključ.

Dan škole bio je prilika da se predstavi rad učenika i zaposlenih u ovoj školi što je i učinjeno kroz bogate sportsko-kulturne aktivnosti. Svi prisutni imali su priliku da uživaju u turniru u malom nogometu i  izložbi učeničkih radova u holu škole. Bogata Centralna svečana priredba upriličena je u 11:00 h u fiskulturnoj Sali škole na kojoj su dodijeljena priznanja učenicima koji su se istakli na općinskom takmičenju, pohvale učenicima i zahvalnice sponzorima i prijateljima škole.
Proglašen je i učenik generacije, a laskava titula  zlatnog pera ove godine pripala je učenici IX razreda Karadžić Elmi . Izvor: www.media-kljuc.ba

More text goes here.