Najava: Poslovno-investicioni forum 24.07.2015.

posted in: Arhiva | 0

U cilju uspješne realizacije lokalne strategije razvoja i njenih prioritetnih projekata u saradnji sa zainteresovanim pojedincima, institucijama i preduzećima Općina Ključ organizuje Poslovno-investicioni forum dana 24.07.2015.godine /petak/.

Centralna tema ovog Foruma je predstavljanje namjene Regulacionog plana prostornog obuhvata DI „Ključ“ u Ključu, atraktivnog poslovnog lokaliteta u gradskom središtu, površine  5 ha, na magistralnom putu Sarajevo – Bihać uz samu rijeku Sanu.
 
Namjera nam je da Poslovno-investicioni forum bude prepoznat kao tradicionalno mjesto promocije privatnih biznisa, razmjene iskustava i znanja i umrežavanja poslovnih aktivnosti u organizaciji Općine Ključ i partnera.
 
Vaše sugestije i prijedloge kao i moguće učešće kao prezentatora molimo da dostavite do 10.07.2015.godine.
 
Detaljan plan organizacije Foruma ćemo objaviti naknadno!