Čestitka povodom Svjetskog dana učitelja

posted in: Arhiva | 0

 

U povodu 05.oktobra Svjetskog dana učitelja, u svoje  ime i u ime uposlenika Općine Ključ,  svim prosvjetnim radnicima općine Ključ upućujemo iskrene čestitke . 
Na ovaj dan izražavamo vam zahvalnost i poštovanje za znanje koje prenosite i strpljenje kojim svakodnevno darujute našu djecu vodeći ih do novih vrijednih spoznaja. Naš je zajednički cilj sretno djetinjstvo naše djece, njihovo kvalitetno školovanje te stvaranje društva u kojem će radost i osmjesi naše djece biti najvažnija mjerila uspješnosti naših postignuća.

Uz zahvalnost za do sada postignuto, još jednom  čestitamo dan učitelja uz ubjeđenje da zajedničkim radom i partnerstvom možemo osigurati djeci kvalitetno školovanje, a svim prosvjetnim radnicima položaj u društvu kakav zaslužuju.
 
OPĆINSKI NAČELNIK  
 
Nedžad Zukanović, prof.