Asfaltiranje u Mjesnoj zajednici Krasulje

posted in: Dijaspora | 0

Nakon što su odrađeni pripremni radovi sa lijepim vremenom otpočelo je i asfaltiranje cesta u ključkoj općini. Tako je već asfaltirano 500 m u zaseoku Gromilići u MZ Krasulje. Ukupna vrijednost ovog projekta iznosi  45.000,00KM.

 

 

Mještani ovog zaseoka u realizizaciji ovog za njih vrlo značajnog projekta učestovali su sa 25.000,00 KM, dok je Općina Ključ obezbjedila 20.000,00 KM. Izvođač radova je Divel d.o.o. Načelnik  Općine Ključ Nedžad Zukanović je kazao da se asfaltiranjem ovog puta nastavlja realizacija  planiranih projekata na području lokalne zajednice te samo uspostavljanjem dobre međusobne mještana i Općine Ključ koji su finansijeri asfaltiranja ove dionice,  došlo se do realizacije ovog infrastrukturnog projekta.