Posjeta Šehidskom mezarju povodom Dana policije USK

posted in: Arhiva | 0

Povodom Dana policije USK, danas je u Ključu Općinski načelnik Nedžad Zukanović sa svojim saradnicima, te uposlenicima Policijske stanice Ključ, posjetio Šehidsko mezarje u Ključu i položio cvijeće na spomen ploču najvećim herojima odbrane Bosne i Hercegovine.  Danas je istaknuto kako je naša dužnost da se sjećamo najhrabrijih sinova odbrane jedine nam domovine, da posjećujemo njihove mezarje i skrušeno im odamo počast za slobodu koju danas svi uživamo. Poznato je da su policajci u toku odbrambeno-oslobodilačkog rata stali rame uz rame tada s novoformiranom Armijom Republike Bosne i Hercegovine i da su svojim životima doprinijeli današnjem miru i slobodi. Neka im je vječni rahmet i da im dragi Bog podari lijepi džennet.