SRETAN 15. SEPTEMBAR – DAN OSLOBOĐENJA OPĆINE KLJUČ

15. Septembar Dan oslobođenja općine Ključ, dan koji je prije 21 godinu, dočekan s osmijehom na licima svih nas ključana.

Čestitku upućujem i našim velikim borcima u Armiji BiH, ratnim vojnim invalidima, porodicama šehida, demobilisanim borcima, majkama i očevima koji su svoje najvrijednije blago dali u odbranu jedine nam domovine BiH i našeg Ključa.

Neka nas svaki dan u godini podsjeća na 15.Septembar, dana kada smo bili najsretniji i kada smo s ponosom klicali iz svih dijelova svijeta "Idemo svojoj kući!"

Današnju čestitku upućujem svima onima koji žive u Ključu, u dijaspori, jer svi mi zajedno imamo samo jedan dom koji se zove KLJUČ!

U ime zaposlenika Jedinstvenog općinskog organa uprave Općine Ključ i u svoje lično ime od srca VAM želim Sretan 15. Septembar – Dan oslobođenja općine Ključ!

OPĆINSKI NAČELNIK

Nedžad Zukanović, prof.