Sretan Svjetski dan učitelja 5. oktobar

"Uvijek volimo isticati kako je Ključ poznat po jakom obrazovnom osoblju koje iznjedrava mlade i pametne kadrove koji osvjetljavaju obraz našem gradu i općini Ključ, a budući da sam i lično profesor po struci iskoristio bih priliku da svim profesorima, učiteljima, pedagozima i odgajateljima čestitam njihov dan, 5. oktobar koji se u svijetu od 1994. slavi kao Svjetski dan učitelja".

Radeći jedan od najodgovornijih i najzahtjevnijih poslova direktno utičete na sutrašnjicu i društvo dajući svoj doprinos cilju kojem svi težimo – društvu znanja.

Zahvaljujem Vam na postignutim rezultatima u dosadašnjem radu s djecom, uz želju da i dalje stručno i s ljubavlju obavljate svoj posao učitelja.

OPĆINSKI NAČELNIK

Nedžad Zukanović, prof.