Posjeta Šehidskom mezarju povodom 24.godišnjice formiranja 5.Korpusa Armije R BiH

posted in: Arhiva | 0

 

Povodom 24. godišnjice formiranja 5. Korpusa Armije Republike Bosne i Hercegovine, danas je na Šehidskom mezarju u Ključu položeno cvijeće u spomen na sve poginule borce Armije. Polaganje cvijeća izvršili su delegacije Općine Ključ, Udruženja šehidskih porodica, ratnih vojnih invalida, i demobilisanih boraca.  Učenjem Fatihe odana je počast svim borcima poginulim u proteklom ratu za slobodu koju danas uživamo. Ovo su važni datumi u novijoj historiji Bosne i hercegovine koje treba da njegujemo i posjećujemo mezarja naših najvećih sinova, istaknuto je danas tokom posjete. Ovu priliku koristimo da čestitamo svim borcima pripadnicima 5. Korpusa njihov dan od formiranja najvećeg Korpusa Armije R BiH.