ČESTITKA POVODOM 8.MARTA MEĐUNARODNOG DANA ŽENA

posted in: Arhiva | 0

Poštovane sugrađanke općine Ključ ,

 

Povodom 8.marta Međunarodnog dana žena u ime općine Ključ i u svoje lično ime svim sugrađankama  upućujem iskrene čestitke.

Obilježavajući Dan žena, prisjećamo se svih hrabrih žena koje su davne 1914. godine počele borbu protiv nepravde i nejednakosti, ali i slavimo svakodnevne, sitne, nevidljive borbe i pobjede, kojima naše majke, supruge, sestre, prijateljice i saradnice čine naš grad i ovaj svijet boljim.

Čestitam Međunarodni dan žena, uz želju da ovaj datum u budućnosti obilježavamo sa što manje negativnih primjera u položaju žene u našem društvu, a sa što više dobrih i pozitivnih projekata koji će ženama osigurati jednakopravnu ulogu u izgradnji društva po mjeri svih građana.

 

Neka vam je lijep i sretan Dan žena!

 

Općinski Načelnik

Nedžad Zukanović prof.