OIK Ključ: Nepotpuni i nepotvrđeni rezultati Općih izbora u BiH za područje osnovne jedinice Ključ

posted in: Arhiva | 0
Općinska izborna komisija Ključ obradila je rezultate sa svih redovnih biračkih mjesta, njih ukupno dvadeset (jedno biračko mjesto predviđeno za glasanje u odsustvu i izdavanje nepovrđenih glasačkih listića) na području osnovne izborne jedinice Ključ. Ovi rezultati su nepotpuni iz razloga što utvrđivanje rezultata sa biračkih mjesta za glasanje u odsustvu, nepotvrđenim glasačkim listićima kao i rezultate glasanja putem pošte obrađuje Centralna izborna komisija Bosne i Hercegovine putem glavnog centra za brojanje i oni će u narednom periodu biti dostupni na službenoj sranici CIK-a BiH-a i pridodati rezultatima glasanja sa redovnih biračkih mjesta.

Općinska izborna komisija Ključ glasačke listiće već je dostavila Centralnoj izbornoj komisiji BiH.
Nepotvrđene i nepotpune rezultate Općih izbora u BiH za područje osnovne jednice Ključ možete preuzeti OVDJE
 
 
Izjava Predjednika Općinske  izborne komisije Mešić Nevresa