Još jedna vrijedna donacija Rotari kluba Bihać stigla u Ključ

posted in: Arhiva | 0

Danas je u Općinu Ključ stigla još jedna vrijedna donacija od Rotary kluba Bihać koja će biti uručena za 18 socijalno najugroženijih porodica od kojih su neke pretrpjele štetu u majskim poplavama. Svaka porodica dobit će po jednu kvalitetnu peć i po 5 metara ogrjevnog drvata što u ovim snježnim i hladnim danima predstavlja veoma značajnu pomoć. Ovo je već druga pomoć u zadnjih nekoliko mjeseci Rotary kluba Bihać građanima Ključa. U septembru ove godini ovaj klub donirao je  700 m2 laminata sa potrebnim materijalom( podloge, lajsne i sl) za 15 porodica iz Donjeg Kamička koje su pretrpjeli štetu u majskim poplavama.  Općinski načelnik prof. Nedžad Zukanović  izrazio je zadovoljstvo na ostvarenoj saradnji sa Rotary klubom Bihać, koji su se pokazali kao iskreni prijatelji Ključa i njenih građana , te im se još jednom zahvalio. 

Rotary je svjetska organizacija osoba iz stručnog i poslovnog života koje se posvećuju humanim ciljevima, cijene i promovišu visoka etička načela u poslovnom i privatnom životu šire dobru volju i razumijevanje u svijetu. Predstavnica Rotary kluba Bihać Dragica Biuković je istakla značaj međusobnog razumjevanja i pomaganja , kao i svoje zadovoljstvo sa ostvarenom saradnjom sa Općinom Ključ i Nečelnikom Nedžadom Zukanovićem.