Informacija o organizovanom otkupu ljekovitog bilja

posted in: Arhiva | 0

Obavještavamo stanovništvo općine Ključ da je firma „BOLETUS“ d.o.o. Sarajevo zainteresovana za otkup samoniklog ljekovitog bilja, gljiva i šumskih plodova sa područja općine Ključ u 2015.godini. Cjenovnik otkupa za 2015.godinu nalazi se na oglasnim pločama općine Ključ, oglasnim pločama Mjesnih zajednica, u Službi za finansije, trezor i privredu. 

Cjenovnik otkupa ljekobilja možete preuzeti  OVDJE.
Sve dodatne informacije o cijenama otkupa i Cjenovnik otkupa možete preuzeti u kancelariji broj 7. i 8. u zgradi općine Ključ, kancelarijama Mjesnih zajednica a usmene informacije možete dobiti na broj telefona 661-100 lokal 109.
 
Svi zainteresovani za otkup samoniklog ljekovitog bilja trebaju da izvrše prijavu u zgradi općine Ključ u Službi za finansije, trezor i privredu  kancelarija broj 8. na broj telefona 661-100 lokal 109  ili direktno na brojeve telefona otkupljivača radi evidencije i daljih dogovora o otkupu. 
 
Služba za finansije, trezor i privredu