OŠ Sanica obilježila Dan škole

Javna ustanova Osnovna škola Sanica u petak je obilježila Dan škole. Tim povodom priređena su sportska natjecanja, te kulturno zabavni program. Tako je održano takmičenje u malom nogometu, a u holu školu priređena je izložba likovnih i literarnih radova.

Potom je održano centralno obilježavanje dana škole, popraćeno bogatim kulturno – zabavnim programom.

Danu škole prisustvovale su brojne zvanice, predstavnici javnih ustanova i preduzeća općine Ključ kao i Jedinstvenog organa uprave.

U ime Općinskog načelnika i Jedinstvenog organa uprave općine Ključ, prisutnima se ovom prilikom obratio Amir Hadžić te čestitao Dan škole menadžmentu, uposlenicima, učenicima i roditeljima.

Titulu učenika generacije ponijela je učenica Amra Bašagić kojoj je savjetnik Općinskog načelnika g. Amir Hadžić uručio prigodan poklon.

Direktorica Azra Šulić dodijelila je pohvale za odlične rezultate učenicima kao i za postignute uspjehe na općinskom takmičenju.

Izvor: media-kljuc.ba