Održana Biznis kafa u Ključu

U petak, 20.5.2016.godine u okviru poslovnog druženja "Biznis kafa" održana je prezentacija Programa "Subvencioniranje kamata na kredite krajnjim korisnicima kreditnih sredstava za kredite koje odobri Razvojna banka Federacije Bosne i Hercegovine za ulaganja na području općine Ključ".

OŠ Ključ proslavila svoj rođendan

Osnovna škola „Ključ“ danas slavi svoj 21. rođendan za koji su nastavnici i učenici škole upriličili pravo rođendansko slavlje uz kulturno-zabavni i sportski program.

Čestitka povodom Dana Osnovne škole Ključ

Povodom 20. maja, Dana Osnovne škole Ključ u ime Općinskog organa uprave i u svoje lično ime upućujem iskrene čestitke direktoru škole, nastavnom osoblju, ostalim uposlenicima i učenicima škole. Ujedno, ovo je prilika da uputim pohvale za postignute rezultate u … Continued