Sretan 12. august Međunarodni dan mladih

posted in: Arhiva | 0

Povodom Međunarodnog dana mladih, općinski načelnik Nedžad Zukanović upućuje iskrenu čestitku svim mladim ljudima na području općine Ključ, ali i Bosne i Hercegovine i cijelog svijeta. Svjesni smo danas teške situacije u kojoj se nalazi populacija mladih kako u Ključu, tako i u našoj domovini. Naš cilj jeste da se mladi zajedno sa nama bore za ravnopravniji položaj u društvu prvenstveno u pronalasku rješenja za zapošljavanje, jer sami smo svjedoci situacije položaja mladih u Bosni i Hercegovini gdje je izrazito velika nezaposlenost.

U nadi da će sutra budućnost svih nas, naše djece i posebno mladih ljudi biti svjetlija u zajedničkoj borbi za smanjivanje nezaposlenosti prvenstveno u našoj općini Ključ, od srca svim mladim ljudima želim Sretan međunarodni dan mladih!

 

OPĆINSKI NAČELNIK

Nedžad Zukanović, prof.