Uskršnja čestitka načelnika Zukanovića

posted in: Arhiva | 0

Povodom nastupajućeg velikog kršćanskog blagdana katoličkog Uskrsa, svim vjernicima katoličke vjeroispovijesti, a posebno građanima Ključa upućujemo iskrene čestike sa željom da dane ovog velikog blagdana provedete u zdravlju, zadovoljstvu i porodičnoj sreći.

NEKA VAM JE SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!

                                                                                     

OPĆINSKI NAČELNIK

                                                                                  Nedžad Zukanović, prof.s.r.

Svim građanima katoličke vjeroispovijesti u ime vijećnika Općinskog vijeća i u svoje lično ime želim radostan i blagoslovljen Uskrs sa željom da  vam dani Uskrsa budu ispunjeni ljubavlju, toplinom i vjerom.

Predsjedavajući općinskog vijeća

Adem Crnalić, s.r.