Čestitka Općinskog načelnika i predsjedavajuće Općinskog vijeća

Povodom 15. aprila, Dana Armije Republike Bosne i Hercegovine, upućujemo iskrene čestitke.

Ovo je Dan kada su pripadnici naše Armije odlučili odbraniti svoje i naše domove, narod i državu, Dan koji će zajedno proslaviti svi građani Bosne i Hercegovine koji vole i poštuju Bosnu i Hercegovinu, jedinstvenu i cjelovitu, onakvu za kakvu su se borili svi pripadnici Armije Republike Bosne i Hercegovine.

Posebnu zahvalnost i obavezu osjećamo prema onima koji nisu više sa nama, neka im je rahmet i pokoj duši. Oni su dali ono najviše što su imali – svoje živote.

Upućujemo izraze saosjećanja svim članovima porodica šehida i poginulih boraca.

Čestitamo Vam ovaj Dan sa porukom da patriotizam i ljubav prema domovini nisu nestali i da će imati ko da je brani, ako zatreba.

Sretan Vam Dan Armije Republike Bosne i Hercegovine!

predsjedavajuća Općinskog vijeća                    Općinski načelnik

Emina Velić, prof. s.r.                                  Nedžad Zukanović, prof. s.r.