14. 07. 2017.

Uz novi izgled igrališta sve je spremno za početak 16. malonogometnog memorijalnog turnira “Izet Avdić”

Igralište (2)

Nakon prošlogodišnje rekonstrukcije odnosno postavljanja spurtana na malo školsko igralište, ove godine tačnije prije nekoliko dana su postavljene i stolice na tribine. Ovaj projekt je vodila Općina Ključ uz veliku podršku naše dijaspore odnosno “Prijatelja Ključa” iz Švicarske i Emsuda Ljutića Cobre koji je pomogao da se nabave ove stolice i iste poslao u Ključ kako bi se jedna lijepa slika našeg grada prenijela širom svijeta.

Imajući u vidu da se već šesnaestu godinu zaredom održava memorijalni malonogometni turnir “Izet Avdić” s ponosom možemo istaći da se prvi put održava u pravom sportskom ambijentu kako za igrače, tako i za posjetitelje.

Stoga, dragi Ključani, gosti i prijatelji pozivamo VAS da prisustvujete otvaranju ovog velikog turnira u subotu 15.7.2017. godine u večernjim satima.

Igralište (6) Igralište (5) Igralište (3) Igralište (4) Igralište (10) Igralište (9)

[carousel-horizontal-posts-content-slider]