Čestitka Općinskog načelnika Nedžada Zukanovića povodom Dana učitelja

posted in: Arhiva | 0

Dan ucitelja2

Poštovani prosvjetni radnici,
Povodom 5. oktobra, Dana učitelja u ime uposlenika Općinskog organa uprave i u svoje lično ime želim uputiti najiskrenije čestitke svima Vama koji ste izabrali jedan od najodgovornijih poziva.

Ovim putem želim Vam zahvaliti na trudu, ustrajnosti i potpori koju svakodnevno ulažete u svoj posao kako bi naša djeca stekla potrebna znanja i vještine te vrijedno gradila sigurnu i sretnu budućnost.

Uz zahvalnost za do sada postignuto, još jednom Vam čestitam Dan učitelja i želim Vam puno uspjeha, kreativnosti i strpljenja u budućem radu uz želje da i dalje jednako dobro i uspješno kao i do sada odgajate generacije mladih obrazovanih ljudi.

OPĆINSKI NAČELNIK

Nedžad Zukanović, prof.

Čestitkama se pridružuju i vijećnici Općinskog vijeća općine Ključ na čelu sa Predsjedavajućim Općinskog vijeća općine Ključ Crnalić Ademom.