Čestitka povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine

posted in: Arhiva, Dijaspora | 0

Povodom 25. novembra Dana državnosti Bosne i Hercegovine u ime Jedinstvenog općinskog organa uprave Općine Ključ i u svoje lično ime, svim građanima Bosne i Hercegovine u zemlji i inostranstvu čestitam 25. novembar Dan državnosti Bosne i Hercegovine. Na ovaj historijski dan potvrđena je državnost Bosne i Hercegovine, njen teritorijalni suvernitet i integritet, a u periodu koji je pred nama moramo odlučno i zajedničkim naporima izgraditi prosperitetniju budućnost i osigurati modalitet koji će omogućiti dugoročnu stabilnost i jednakopravnost svih građana i naroda u našoj zemlji.

 OPĆINSKI NAČELNIK

    Nedžad Zukanović, prof.

Čestitkama se pridružuju vijećnici Općinskog vijeća na čelu sa Predsjedavajućim Općinskog vijeća Crnalić Ademom.