JU Dječiji vrtić “Ljiljan” u posjeti Općini Ključ povodom Dana državnosti BiH

Ne postoji ljepši način da se započne sa Programom obilježavanja Dana državnosti Bosne i Hercegovine od posjete najmlađih stanovnika naše općine.Velika radost današnjoj posjeti bila je vidljiva na dječijim licima, a radost nisu krili ni domaćini.

Tokom posjete djeca su prisutne oduševila prigodnim programom, recitovali su najljepše stihove o Bosni, gradu, prijateljstvu.

Kao znak sjećanja na njihov dolazak djeca su načelniku uručila poklon koji su sami izradili.

Općinski načelnik i djeca dječijeg vrtića „Ljljan“ Ključ uputili su najljepše četitke povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine i godišnjice osnivanja 17 Viteške krajiške brdske brigade.

Načelniku Zukanoviću su uručili prigodan poklon povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine.